Kompozyt taras | TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna


Osoby, którym zależy na pięknym tarasie, mogą zapoznać się z ofertą udostępnioną na stronie tej firmy. Dostarcza ona klientom wytrzymałych produktów, na które składają się deski kompozytowe będące opłacalną alternatywą dla zwykłego  drewna. Ich przewagą jest brak drzazg oraz gwoździ, co zmniejsza ryzyko skaleczenia się podczas chodzenia na boso. Ponadto taras z kompozytu pasuje do obiektów urządzonych w różnych stylach. To praktyczne rozwiązanie doceniane przez coraz większą grupę klientów.

Przedsiębiorstwo TDM Tarasy Drewniane zapewnia szybką realizację zamówień oraz fachowe doradztwo zatrudnionych pracowników. Deski kompozytowe zaprezentowane w ofercie odznaczają się intensywnymi kolorami i niepodatnością na uszkodzenia. Wszystko to sprawia, że ich powierzchnia wolna jest od nieestetycznych zarysowań, wgnieceń czy innych zniszczeń. Produkuje się je z mączki drzewnej oraz polichlorku winylu.

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna Żwirowa 11 66-330 Pszczew Tel.: 600 802 002 Data dodania:
Kompozyt taras | TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna
Witryna firmy

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Napisz co myślisz o tej firmie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Podobne firmy


THINK Sp. z o.o.
service picture
Interfork
service picture
Komputronik Biznes
service picture
Sprawdź jakie to proste!