https://www.sib.lowicz.pl | Drzwi balkonowe bez poprzeczki


Jako renomowany dostawca okien, działający od wielu lat na krajowym rynku Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa w Łowiczu na bieżąco uzupełnia swoją ofertę sprzedażową o nowe, atrakcyjne dla odbiorcy produkty. Jej pracownicy zachęcają do zapoznania się z dostępnymi obecnie wzorami. Na stronie realizatora można znaleźć nie tylko same okna, ale również od razu dopasować do nich drzwi balkonowe. 

Możliwość zamówienia u jednego wykonawcy kompletu do zagospodarowania otworów okiennych czy wyjścia na taras pozwala klientowi sporo zaoszczędzić. Kadra spółdzielni może zaproponować zarówno standardowe modele, jak i wersje zapewniające lepszy dopływ światła do wnętrz pomieszczeń (na przykład drzwi balkonowe bez poprzeczki). 

Firma działa jako dostawca asortymentu w ilości pojedynczej i hurtowej. Oferuje usługi klientom prywatnym, przedsiębiorcom (w szczególności deweloperom), a także instytucjom publicznym, na przykład spółdzielniom mieszkaniowym. Gwarantuje dostawę terminową i zgodną z zamówieniem.

Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa w Łowiczu Kaliska 103 99-400 Łowicz Tel.: (46) 837-41-38 Data dodania:
https://www.sib.lowicz.pl | Drzwi balkonowe bez poprzeczki
Witryna firmy

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Napisz co myślisz o tej firmie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Podobne firmy


Communication Corner
service picture
wyprawkowy
service picture
Zakład fotograficzny Krystyna Stryszowska-Sobieraj
service picture
Sprawdź jakie to proste!