S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur • Reklamy olsztyn


W firmie tej można znaleźć pomoc, gdy potrzebne jest wdrożenie skutecznych kampanii marketingowych. Specjaliści z agencji S.G.B. oferują różnego rodzaju reklamy w Olsztynie. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w opracowywaniu koncepcji oraz wykonywaniu rozmaitych nośników zewnętrznej formy promocji marki. Zakres proponowanych usług jest szeroki. Coś dla siebie znajdą klienci ceniący zarówno tradycyjne narzędzia, jak i zwolennicy nowoczesnych technik perswazyjnych. 

Zamówić można przygotowanie: banerów, kasetonów, liter przestrzennych 3d, gadżetów promocyjnych, a także skorzystać z oklejenia samochodu. Ta ostatnia metoda cieszy się dużą popularnością. Dzięki niej środkiem reklamy staje się pojazd klienta, który wysyła treść marketingową w każdym miejscu, w którym się pojawi. 

Zaletą działalności zespołu jest umiejętność znalezienia idealnego rozwiązania dla kontrahenta, które będzie dopasowane zarówno do charakteru jego firmy, jak i potrzeb potencjalnych odbiorców. Ekipa dotrzymuje ustalonych terminów. 

S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur Janowicza 30C 10-693 Olsztyn Tel.: +48 89 533 82 35 Data dodania:
S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur • Reklamy olsztyn
Witryna firmy

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Napisz co myślisz o tej firmie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Podobne firmy


LOGBAR Sp. z o.o.
service picture
Sprawdź jakie to proste!