Egzamin na prawo jazdy b gdańsk - http://www.speed.auto.pl


Renoma na lokalnym rynku oraz bardzo wysoka zdawalność to atuty, jakimi może poszczycić się Ośrodek Szkolenia Kierowców Speed, mający swoją siedzibę w Gdańsku. Jego kadra zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Prowadzi stały nabór na zajęcia teoretyczne oraz jazdy praktyczne. Informacje o sposobach zapisu są dostępne online.

Obecnie realizator organizuje kursy na samochody osobowe (do 3,5 t) oraz jednoślady. Cena, jaką uiszcza uczestnik, obejmuje też koszt egzaminu na prawo jazdy kat. A i B. Praktykę prowadzi się w Gdańsku, zwłaszcza na skrzyżowaniach i trasach często wybieranych przez egzaminatorów i sprawiających kursantom najwięcej problemów. 

Ośrodek proponuje szkolenie obejmujące wymagane ustawowo 30 godzin z możliwością wykupienia dodatkowego czasu z instruktorem, który można przeznaczyć na jazdę po mieście. Z opcji zapisu mogą skorzystać osoby w każdym wieku, jeśli ich stan zdrowia pozwala im na prowadzenie pojazdów mechanicznych bez stwarzania niebezpieczeństwa na drodze. 

OSK Speed Gnilna 2 80-847 Gdańsk Tel.: 601 224 101 Data dodania:
Egzamin na prawo jazdy b gdańsk - http://www.speed.auto.pl
Witryna firmy

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Napisz co myślisz o tej firmie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Podobne firmy


Kancelaria Adwokacka Aleksandra Gaffke
service picture
Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni
service picture
Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik
service picture
Sprawdź jakie to proste!