Kantor Wymiany Walut "MARYMONT" | Kurs dolara Warszawa


Pomimo dynamicznych zmian na światowych rynkach dolar pozostaje ważnym punktem odniesienia dla innych walut. Wielu Polaków, którzy mają rodzinę w USA bądź pracują za granicą, posiada w swoich zasobach charakterystyczne banknoty z wizerunkami Benjamina Franklina czy Ulyssesa Granta. Aby zamienić je na złotówki, warto odwiedzić kantor, który zaoferuje atrakcyjny kurs.

W Warszawie od ponad ćwierćwiecza działa punkt stanowiący jednocześnie lombard i skup cennych przedmiotów. Kantor Marymont znajduje się niedaleko stacji metra oraz hali, a to doskonale znane miejsce na mapie stolicy. A że kurs dolara w Warszawie interesuje nie tylko mieszkańców, ale również turystów czy biznesmenów w delegacji, zdecydowanie warto polecić ten adres. Przed wizytą należy sprawdzić w Internecie aktualne kursy.

W przypadku większych kwot obowiązują atrakcyjniejsze ceny hurtowe. Jeśli potrzebuje się dolarów przed wyjazdem za granicę lub odwrotnie – chce się je wymienić na inną walutę, warto pamiętać o kantorze na Żoliborzu. Doświadczeni i rzetelni pracownicy gwarantują dyskretną i sprawną obsługę.

Kantor Wymiany Walut "MARYMONT" Słowackiego 45 01-690 Warszwa Tel.: (22) 833 66 58 Data dodania:
Kantor Wymiany Walut "MARYMONT" | Kurs dolara Warszawa
Witryna firmy

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Napisz co myślisz o tej firmie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Podobne firmy


Macromedica Centrum Medyczne
service picture
Perspektywa - Studio Rysunku
service picture
TanieMilitaria.pl
service picture
Sprawdź jakie to proste!