Interfork • Wciągarka ręczna łańcuchowa


Specjalistyczna wciągarka ręczna łańcuchowa jest jednym z produktów, dostępnych w firmie Interfork, która swój asortyment prezentuje na stronie internetowej: interfork.com.pl. Chcąc zaopatrzyć swoją działalność w profesjonalne akcesoria oraz urządzenia do dźwigania, warto odwiedzić wspomnianą stronę i zapoznać się z oferowanymi tam produktami.

Należy podkreślić, że urządzenia wykorzystywane do transportu oraz załadowywania i rozładowywania towarów powinny cechować się najwyższą jakością. Gwarantuje to bowiem bezpieczeństwo pracowników, którzy je obsługują, jak również wpływa znacząco na wydajność i efektywność podejmowanych przez nich prac. Interfork zapewnia profesjonalne urządzenia, których jakość jest weryfikowalna, dlatego warto zaufać tej firmie i w niej zaopatrywać się w omawiane akcesoria do dźwigania.

Interfork Dąbrowskiego 181 60-594 Poznań Tel.: 502-918-465 Data dodania:
Interfork • Wciągarka ręczna łańcuchowa
Witryna firmy

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Napisz co myślisz o tej firmie


  • Wciągarki czy części do wózków widłowych, jakie dostępne są w firmie Interfork, kojarzą mi się przede wszystkim z jakością w korzystnej cenie. te cechy powodują, że znacznie wzrasta komfort i bezpieczeństwo pracy u nas na zakładzie.
    2018-10-31 15:33:48
    przez: useanor
    4

Podobne firmy


THINK Sp. z o.o.
service picture
Komputronik Biznes
service picture
PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
service picture
Sprawdź jakie to proste!