Transport Polska Turcja


Wśród usług firmy Important Cargo Traffic znajduje się szeroki wachlarz różnych typów przewozu. Podmiot działa na terenie Europy oraz poza jej granicami. Oferuje między innymi transport z Polski do Turcji i w odwrotnym kierunku. Klienci mogą zdecydować się na przewóz nawet pojedynczej palety, choć przedsiębiorstwo wykonuje również usługi związane z przyjazdem całopojazdowym. Korzysta z bogatego doświadczenia oraz licznych kontaktów na rynku. Zatrudnia tylko sprawdzonych fachowców w dziedzinie logistyki i transportu. Zajmują się oni kompleksowym wykonaniem każdej usługi, wliczając w to zaplanowanie trasy, a kończąc na realizacji przewozu. Klienci mogą być pewni co do tego, że każde zlecenie zostanie zrealizowane terminowo.

Wśród realizowanych usług znajduje się przewóz towarów do Wielkiej Brytanii, Belgii, a także Rosji. Każdy klient może liczyć na kompleksowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniej usługi transportu. W razie pytań pracownicy firmy pozostają do dyspozycji zamawiających.

IMPORTANT CARGO TRAFFIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Bema 5 05--07 Sulejówek Tel.: +48 535 080 333 Data dodania:
Transport Polska Turcja
Witryna firmy

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Napisz co myślisz o tej firmie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Podobne firmy


Macromedica Centrum Medyczne
service picture
Perspektywa - Studio Rysunku
service picture
TanieMilitaria.pl
service picture
Sprawdź jakie to proste!