Naprawa komputerów


Sprzęt elektroniczny - przede wszystkim komputery, tablety i smartfony, to obecnie urządzenia na których gromadzimy mnóstwo ważnych i delikatnych danych. Dlatego ich naprawę, próby odzyskiwania danych czy wymianę zepsutych części warto zlecić osobom, które darzymy pełnym zaufaniem. Przykładem firmy, której zaufało wiele przedsiębiorców i klientów indywidualnych jest finaltech.pl z Bydgoszczy. 

Naprawa komputerów to nie jedyna, lecz zapewne najważniejsza usługa oferowana przez firmę. W jej ramach prowadzony jest m.in. serwis urządzeń, instalacja oprogramowania, odzyskiwanie utraconych danych czy wymiana zepsutych matryc. Do napraw specjaliści używają jedynie najwyższej jakości części zamiennych, pochodzących od sprawdzonych dostawców i dających gwarancję bezawaryjnego działania laptopów czy tabletów. 

FINALTECH R. Chodera Spółka Jawna 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich 7 85-319 Bydgoszcz Tel.: +48 52 561 00 61 Data dodania:
Naprawa komputerów
Witryna firmy

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Napisz co myślisz o tej firmie


  • Finaltech to według mnie bardzo dobry serwis, który zajmuje się naprawą sprzętu elektronicznego. Na przykład moim laptopem zajęli w sposób profesjonalny i w terminie - teraz cieszę się, że przywrócili go do "żywych".
    2019-06-05 13:30:58
    przez: edounden
    5

Podobne firmy


Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz
service picture
SEDYMENT
service picture
Auto Serwis Kwiatowa
service picture
Sprawdź jakie to proste!