Okna aluminiowe


Drzwi i okna produkowane przez firmę z Pabianic są znane w całym kraju. Trafiają do domów jednorodzinnych, jak i do budynków o znacznie większych rozmiarach. Znane są z tego, że zapewniają doskonałą izolację termiczną i bardzo dobrze wyciszają hałasy pochodzące z zewnątrz. 

Koszty związane z zakupem okien Abm Jędraszek zależą przede wszystkim od wybranego modelu okna lub drzwi. Ogromne znaczenie ma także rozmiar oraz wybrane rozwiązania technologiczne. Okna aluminiowe, jak i drzwi mogą być wyposażone w różne okucia oraz systemy otwierania.

W ofercie producenta stolarki okiennej znaleźć można także rolety i osłony przeciwsłoneczne. Można je dopasować do dowolnej aranżacji pod względem koloru. Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje wnętrze przed dokuczliwymi owadami, to również masz taką możliwość. Firma produkuje bowiem moskitiery pod kolor ramy okiennej. Rozmiar także można dowolnie dopasowywać. Zamówienia można składać w jednym z kilku biur handlowych lub zdalnie konsultując zakup telefonicznie. 

ABM Jędraszek Sp.j. Piłsudskiego 3H 95-200 Pabianice Tel.: 500 165 156 Data dodania:
Okna aluminiowe
Witryna firmy

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Napisz co myślisz o tej firmie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Podobne firmy


Communication Corner
service picture
wyprawkowy
service picture
Zakład fotograficzny Krystyna Stryszowska-Sobieraj
service picture
Sprawdź jakie to proste!