Namiot bankietowy


Jeśli planujesz zorganizować w najbliższym czasie event firmowy, zapoznaj się z ofertą wypożyczalni namiotów dostępnej na stronie tent4rent.pl. Wybierając tę opcję, nie musisz martwić się załamaniem pogody. W zależności od liczby zaproszonych osób możesz zdecydować się na namiot bankietowy w typie:

  • BASIC,
  • ROYAL,
  • BLACK,
  • STELLA,
  • PICNIC.

Czym się od siebie różnią? Przede wszystkim zastosowaniem. Ten w wersji BLACK daje schronienie przed słońcem, stąd szczególnie poleca się go przy pokazach multimedialnych. Niezależnie od wyboru, każdy z nich dostępny jest w różnej gamie kolorystycznej a przy tym niezwykle trwały. Montaż odbywa się w dowolnym miejscu uzgodnionym z klientem. Impreza firmowa, uroczysta gala czy przyjęcie w plenerze? Wejdź na wyżej podaną stronę i skontaktuj się z firmą dostarczającą pełnowartościowy sprzęt w niezwykle okazałych cenach, które na pewno nie nadszarpną Twojego budżetu.

Warto nadmienić, że firma umożliwia także wynajem mebli eventowych oraz akcesoriów, które przyczynią się do zorganizowania niesamowitego wydarzenia. Możesz mieć pewność, że goście będą zadowoleni.

Tent4Rent Potocka 13 01-639 Warszawa Tel.: 224074242 Data dodania:
Namiot bankietowy
Witryna firmy

Oceń firmę

Średnia: 0 (z 0 głosów)

Napisz co myślisz o tej firmie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Podobne firmy


Macromedica Centrum Medyczne
service picture
Twój Ogrodnik P.H.U. ARTWAR
service picture
SGS Polska Sp. z o. o.
service picture
Sprawdź jakie to proste!